Očista těla i ducha přírodní cestou
košík

Irigátor z PVC (klystýr)

255 

4.6/5 - (12 votes)

Irigátor je zdravotnická pomůcka sloužící k provedení klystýru a výplachů střev. Odstraňuje z hrubého střeva nahromaděnou a stagnující stolici, taktéž hnilobné části. Je vybaven ventilem pro přerušení toku tekutiny.

Compare Added

Popis

Irigátor je vybaven závěsnou nádržkou (cca 2l), vývodem, erigační hadicí, dvoupolohovým kohoutem a trubicí do konečníku pro dospělé – 10mm, délka 300 mm. Vyrobeno z PVC materiálu.

Dávkování a způsob užití

Na vývod navlékněte irigační hadici. Na druhý konec hadice nasaďte dvoupolohový kohout, na který se nasadí přiložená trubice. Po sestavení uzavřete kohout (ovládací páčka je kolmo na osu kohoutu), nádržka se naplní tekutinou a zavěsí. Po zavedení trubice do konečníku se kohout otevře a tekutina začne proudit trubicí.

Doplňující informace

Výrobce: ERILENS
Kód EAN: 8595107400515
Značka:
Erilens

Výrobce

Erilens

Proč očista dočista

Očista organismu mi pomohla tak hodně, že jsem se nemohla nepodělit o své zkušenosti a chtěla bych, aby se o tom dozvědělo co nejvíce lidí. Ale rozhodnutí jít do toho je na každém z vás.

KONTAKT
info@ocistadocista.cz
menu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram