Očista těla i ducha přírodní cestou
košík
Sleva!

Hladovění pro zdraví

223 

5/5 - (3 votes)

Hladovění není prostředkem k zhubnutí. Je to nástroj fyzické a duchovní očisty i cesta k léčení chronických a zhoubných nemocí bez použití medikamentů. Při hladovění organismus nedoplňuje energetické výdaje zvenku a je nucen existovat na úkor svých vnitřních zásob.

Compare Added
Kategorie:

Popis

Knihu je také možné stáhnout zdarma v PDF zde. Nákupem tištěné verze určitě neprohloupíte, můžete si dělat poznámky a ke knize se budete často vracet a proto by neměla chybět ve tvé knihovně.

Očista a následný půst započne proces zvýšené fyziologické regenerace, ozdravění a obnovení buněk, stabilizace molekulární a chemické soustavy organismu. Autorka sama různé metody hladovění mnohokrát vyzkoušela a dvacet let je používá. Její zkušenosti svědčí o tom, že ke každému je nutno přistupovat individuálně, a zároveň potvrzují, že jde o velmi účinnou metodu, kterou v té či oné míře může využít každý, kdo chce něco udělat pro své zdraví.

Duše K – Urinoterapie a léčebné hladovění – 10. 9. 2011 – Jaroslav Dušek a Vilma Partyková

Duše K – Urinoterapie a léčivé půsty – MUDr. Vilma Partyková, Jaroslav Dušek – 6. 12. 2014

Proč očista dočista

Očista organismu mi pomohla tak hodně, že jsem se nemohla nepodělit o své zkušenosti a chtěla bych, aby se o tom dozvědělo co nejvíce lidí. Ale rozhodnutí jít do toho je na každém z vás.

KONTAKT
info@ocistadocista.cz
menu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram