Očista těla i ducha přírodní cestou
košík

Číhala Med květový luční 900 g

219 

5/5 - (1 vote)

Květový med je přírodní koncentrát nektaru z květů rostlin. Vyznačuje se vyšším obsahem jednoduchých cukrů a nižším obsahem minerálních látek (v porovnání s medovicovým medem). Obsahuje pylová zrna, rostlinné hormony, aromatické látky. Květový med je pro svoji biologickou hodnotu důležitou složkou potravy pro děti i dospělé.

Compare Added
Kategorie: ,

Popis

Květový med je přírodní koncentrát nektaru z květů rostlin. Vyznačuje se vyšším obsahem jednoduchých cukrů a nižším obsahem minerálních látek (v porovnání s medovicovým medem). Obsahuje pylová zrna, rostlinné hormony, aromatické látky.

Květový med je pro svoji biologickou hodnotu důležitou složkou potravy pro děti i dospělé. Květové medy jsou v ČR vůbec nejrozšířenější a představují většinu české medové produkce.

Složení: Med květový

Skladování: Skladujte při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti vzduchu do 70 %.

Výrobce

Číhala

Proč očista dočista

Očista organismu mi pomohla tak hodně, že jsem se nemohla nepodělit o své zkušenosti a chtěla bych, aby se o tom dozvědělo co nejvíce lidí. Ale rozhodnutí jít do toho je na každém z vás.

KONTAKT
info@ocistadocista.cz
menu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram