Očista těla i ducha přírodní cestou
košík

Proč právě očista v 7mi krocích a následné hladovění?

Je potřeba vyčistit organismus postupně. Dlouhá léta se zanášel a my se teď pokusíme ten nános z těla dostat pryč. Základním pravidlem při očistě organismu je změna jídelníčku. Doporučuje se plně vegetariánská strava, která se bude skládat ze 75% z ovoce a zeleniny, 10% sacharidů, 10% bílkovin a 5% tuků. Je to proto, že maso se v našem organismu rozkládá něco kolem 7 dní a to je až příliš dlouhá doba. Správně by strava do 12 hodin měla projít trávicím traktem ven. To, co zůstává déle v našem organismu se mění na toxiny a plyny, které se skrze stěny tlustého střeva dostávají zpět do těla. A zanášejí další části lidského organismu.
Co je velmi důležité. Nikdy by se neměly jednotlivé procedury dělat samostatně. Vše má svůj důvod. Nejdůležitější součást očisty je očista střev. Jedná se o očistu tlustého střeva. O jednotlivých procedurách si povíme podrobněji v jednotlivých kapitolách k tomu určených. Teď bych se chtěla mírně zastavit nad tím, proč tělo vlastně vyčistit. A hlavně sdělit důležitou informaci. Tvá práce není STOPKA. Tato očista se dá krásně zvládnout i při zaměstnání, je jen potřeba se na ni trochu dopředu připravit. A s tím bych ti ráda pomohla.
Člověk je naprogramovaný tak, že by měl být pozitivní, měl by se smát, radovat se a užívat si bytí na této planetě. Bohužel tomu tak v mnoha případech není. Vstáváme s negativním rohlíkem na obličeji a takto se často táhne celý náš den. Přemýšlel jsi někdy nad tím, že by tohle mohlo mít za následek to, jak moc je náš organismus zanesen toxiny? Ano. Opravdu je tomu tak. Existuje mnoho studií, které tuto souvislost prokázaly. Nebylo by fajn, moci tohle v 7mi krocích změnit? A já bych ti teď ráda řekla jak.

Nebude to procházka růžovou zahradu, zpívání si v dešti, ani pozorování západu slunce. I když, tohle vše k tomu co ti teď povím, se nevylučuje. Naopak bych ti to i doporučila. Jako vedlejší činnost. Základem ale bude vyčistit si organismus. Na co si ale také budeš muset vyčlenit čas ve svém diáři, bude pohyb. Klasické, dlouhé procházky, za každého počasí. Zkus přemluvit kamarádku/kamaráda, přítele/přítelkyni, manžela/manželku. Ve dvou se to vždy lépe táhne.

A hlavně, vše dopředu konzultujte se svým lékařem.

Tohle je pouze doporučení, které jsem si sama vyzkoušela na sobě. A fungovalo bezvadně. Sama mám dlouhá léta zažívací problémy, histaminovou intoleranci, a nebýt této očisty, asi bych do konce života viděla rajčata a pomeranče jen skrze výlohu v obchodě.

Připrav si papír a tužku. A pozorně si zapisuj. Slib si, že budeš vše dělat v dobré víře k sobě samému. Obklop se jen lidmi, kteří tě v tom podpoří. Tetičky, co ti to budou vymlouvat, nechej být tetičkami, a soustřeď se sám na sebe. Protože o tebe a tvé tělo teď půjde především. A hlavně, nikdy není pozdě začít. Očista organismu ti vyčistí tělo nejenom zevnitř, ale také zvenčí. Měla by ti omládnout kůže, zhoustnou ti vlasy a budeš mít konečně tu správnou jiskru v oku.

A v neposlední řadě, budeš se cítit lépe. Nejenom fyzicky, ale i psychicky. 

Pokud jsi tedy rozhodnut změnit své tělo i sebe k lepšímu, bude potřeba si uvědomit, že tato očista se neslučuje ani s alkoholem, cigaretami, či jinými návykovými látkami, či léky. (Proto vše nejdříve zkonzultuj se svým lékařem)
Tak pojďme na to.

zdrave hladoveni

7 dmi kroková očista

Očista zakončená 3 denním hladověním
Očista střev

Střeva, především tedy tlusté střevo, je jedním ze základních kamenů […]

Zobrazit
Boj s dysbakteriemií

Dysbakteriemie vzniká při častém užívání mléka a celkově mléčných výrobků, […]

Zobrazit
Očista kloubů

Pozor, očistu kloubů je zapotřebí provádět po důkladné očistě střev. […]

Zobrazit
Očista jater

Před touto očistou, jakožto před každou očistou zde doporučovanou, musí […]

Zobrazit
Očista ledvin

Jedním z hlavních vylučovacích orgánů jsou právě ledviny. Plní funkci hlavní […]

Zobrazit
Očista lymfatických cest

Teď se podíváme na to, jak si vyčistit lymfatické cévy […]

Zobrazit
Očista cév

Krev je důležitým transportním orgánem, proudí v uzavřeném cévním systému a […]

Zobrazit
Kdy začít v roce 2021

Jelikož je dobré očistu jater stanovit v den úplňku, kdy je […]

Zobrazit
Hladovění

U hladovění je organismus nucen fungovat na úkor vnitřních zásob. […]

Zobrazit

Proč očista dočista

Očista organismu mi pomohla tak hodně, že jsem se nemohla nepodělit o své zkušenosti a chtěla bych, aby se o tom dozvědělo co nejvíce lidí. Ale rozhodnutí jít do toho je na každém z vás.

KONTAKT
info@ocistadocista.cz
menu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram