Očista těla i ducha přírodní cestou
košík

Očista ledvin

Jedním z hlavních vylučovacích orgánů jsou právě ledviny. Plní funkci hlavní čističky. Ledviny jsou jediná cesta, jak z těla vyloučit zejména látky obsahující dusík a síru. Ledvinami se z těla taktéž vylučují léky a toxické látky. Kromě kuchyňské soli, jedovatých léků a toxických kovů má většina látek dráždících ledviny původ v nedokonalém trávení bílkovin (toxické proteinové bílkoviny) a sacharidů.

„Souvislost mezi vysokým krevním tlakem a narušenou činností ledvin ve 30. letech vědecky, pokusy na psech, dokázal americký lékař dr. Henry Goldblatt.“

Pokud přestala fungovat 1. Obranná linie – střeva, nefunguje ani 2. Obranná linie – játra a špatně fungují ledviny – nastupuje 3. Obranná linie – endokrinní žlázy (žlázy s vnitřní sekrecí) a to jsou nadledviny, štítná žláza a hypofýza!  Proto je zapotřebí před očistou ledvin mít správně vyčištěna střeva.

Toto jsou pouze doporučení, vždy se prosím poraď se svým lékařem. Nikdy tuto očistu ledvin nedělej samostatně, je potřeba 7mi krokovou očistu dělat postupně krok za krokem, jak je uvedeno zde na stránkách.

Pokud máš ledvinové kameny a písek je to důsledek špatného fungování ledvin, jejich neustálým přetěžováním.

Při této očistě budeme potřebovat meloun a černý chleba (nebo-li 100% celozrnný žitný chléb). Očistná kúra trvá týden. Biologický čas ledvin je 17:00 – 19:00 (letního času). Nejlépe kolem 3 hodin ráno se naložíme do 40°C lázně po dobu 20-30 min, kdy pojídáme meloun a černý chléb. Tohle je dobré aplikovat, pokud máme velmi zanesené ledviny a trpíme kameny a pískem. Tento ranní čas však není nutností.

 Pokud máš takto vyčištěny ledviny, můžeš se vrhnout na očistu lymfatických cest.

Moje doporučení

Při této očistě se jí pouze melouny a černý chléb (celozrnný žitný) a opravdu není vhodné pití kávy a čajů jiných než bylinkových. Očistu doporučuji naplánovat na léto, kdy jsou melouny za hubičku.

~ Klára
5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Proč očista dočista

Očista organismu mi pomohla tak hodně, že jsem se nemohla nepodělit o své zkušenosti a chtěla bych, aby se o tom dozvědělo co nejvíce lidí. Ale rozhodnutí jít do toho je na každém z vás.

KONTAKT
info@ocistadocista.cz
menu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram