Očista těla i ducha přírodní cestou
košík

Očista kloubů

Pozor, očistu kloubů je zapotřebí provádět po důkladné očistě střev. Je to z toho důvodu, aby nedošlo k alergiím. V opačném případě by mohlo dojít ke svědivce a kopřivce.

Toto jsou pouze doporučení, vždy se prosím poraď se svým lékařem. Nikdy tuto očistu kloubů nedělej samostatně, je potřeba 7mi krokovou očistu dělat postupně krok za krokem, jak je uvedeno zde na stránkách.

V prvním roce provedeme 4 očistné kúry v každém čtvrtletí jednou. Poté v dalších letech stačí jedenkrát ročně. Vždy nesmíme zapomínat na očistu střev. Před touto očistou. Zbavíme se takto usazenin solí v kloubech, bolesti při změnách počasí a kloubní únavy.

Při této očistě budeme potřebovat 15 g kvalitního bobkového listu. Očistná kúra trvá 3 dny a je zapotřebí dodržet vegetariánskou stravu – bez živočišných bílkovin.

Postup:

  • Vaříme 5 g bobkového listu v 300 ml vody po dobu 5 min, vše poté nalijeme do termosky a necháme 3-4 hodiny odstát
  • Roztok slijeme a po malých doušcích pijeme během 12 hodin
  • POZOR! Nikdy nesmíme vypít vše naráz, mohli bychom vykrvácet!!!

 Každý den připravujeme roztok čerstvý! Pokud máme takto vyčištěny klouby, můžeme se vrhnout na očistu jater

Moje doporučení

V tomto případě doporučuji si pořídit kvalitní bio bobkový list. Určitě čerstvý, ne ten zapomenutý vzadu mezi kořením. Moc dobrý je bio bobkový list v řetězcích Albert.

~ Klára
5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Proč očista dočista

Očista organismu mi pomohla tak hodně, že jsem se nemohla nepodělit o své zkušenosti a chtěla bych, aby se o tom dozvědělo co nejvíce lidí. Ale rozhodnutí jít do toho je na každém z vás.

KONTAKT
info@ocistadocista.cz
menu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram