Očista těla i ducha přírodní cestou
košík

Očista jater

Před touto očistou, jakožto před každou očistou zde doporučovanou, musí být důkladně očištěno střevo.  Týden před touto očistou je zapotřebí připravit játra vegetariánskou stravou. Játra jsou druhou obrannou linii proti nemocem. Játrům také velmi prospívá 12 a více hodinové lačnění, v pravidelných intervalech 1x do týdne.

K očistě jater je zapotřebí přistupovat s přesvědčením, že nám tato očista pomůže, s plnou důvěrou a beze strachu. Bude to zapotřebí hlavně na začátku, kdy z těla odchází hleny, oloupané odlitky žlučových cest, velké měkké bilirubinové kameny a drobné cholesterolové kameny.

Toto jsou pouze doporučení, vždy se prosím poraď se svým lékařem. Nikdy tuto očistu jater nedělej samostatně, je potřeba 7mi krokovou očistu dělat postupně krok za krokem, jak je uvedeno zde na stránkách.

! Pozor ! Přísně dbáme na dodržení biologického času očisty jater: 19:00 – 21:00 hod (letního času) !

Před samotnou očistou jater, je zapotřebí 3 dny játra pořádně připravit.

 A to takto:

 • každý den ráno mezi  5. – 7. hod provedeme klystýr a celý den jíme pouze čerstvá jablka a pijeme jablečný mošt v libovolném množství.
 • takto opakujeme celé 3 dny,
 • 4. den je dnem samotné očisty a tento den pijeme pouze jablečný mošt.

V den očisty (4.den):

 • 200 ml nebo 300 ml olivového oleje
 • 200 ml nebo 300 ml čerstvě vylisované citrónové šťávy
 • Rozdělíme si tuto směs po 50 ml olivového oleje a 50 ml citrónové šťávy do 4 – 6 skleniček
 • 18 hod požijeme 2 tablety NO – Spa (jsou na předpis, nejlépe u gynekologa) a 2 tablety Isocholu, během této doby si dáme napařovací koupel o teplotě 38°C po dobu 15 min
 • Přesně v 19 hodin začneme s pitím směsi – celou musíme vypít do 21 hodin
 • Krátce před 19 hod si připravíme termofor, s horkou vodou, obalený ručníkem, ten si položíme těsně pod pravý žeberní oblouk (viz. Obrázek 2), vypijeme dávku z první skleničky a lehneme si na pravý bok. Nachystáme si sérii filmů, protože takto musíme teď setrvat do 1 hodiny v noci a vodu v termoforu musíme stále udržovat teplou
 • Co 20 min pijeme další dávky až do zmíněné 21 hod
 • 1 hod ráno termofor odstraníme a uložíme se ke spánku
 • Za 4 a více hodin pocítíme nutkání na stolici (je to u každého individuální)
 • Po třetím vyprázdnění provedeme po půl hodině klystýr
 • Na snídani si dáme lehkou kaši! A za 12 hodin provedeme ještě jednou klystýr
Obrázek 2 – pravý žeberní oblouk

Celý týden po očistě jíme pouze vegetariánskou stravu – bez živočišných bílkovin. Při první očistě jater může být lehce zvýšená teplota a objevit se únava.

CELOU PROCEDURU ZKUSME NAPLÁNOVAT TAK, ABY VYCHÁZELA DO OBDOBÍ ÚPLŇKU, V TUTO DOBU JE ÚČINEK VÝRAZNĚJŠÍ.

Pokud máš vyčištěná játra, můžeš se dát na očistu ledvin.

Moje doporučení

Tohle byla pro mě jedna z nejtěžších částí sedmikrokové očisty a rozhodně tuto očistu doporučuji dělat za přítomnosti druhé osoby (partner, kamarád…). Jako v mém případě se může dostavit slabost, únava, pocity na zvracení, zimnice. Mně osobně pomohlo si sednout, pořádně si odříhnout a potom tento stav zaspat. Následující den jsem byla unavenější, ale v průběhu dne se tento stav zlepšil. Po vyprázdnění přišel veliký příval energie. Lepší je si tuto očistu naplánovat na víkend.

~ Klára
4.2/5 - (4 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Proč očista dočista

Očista organismu mi pomohla tak hodně, že jsem se nemohla nepodělit o své zkušenosti a chtěla bych, aby se o tom dozvědělo co nejvíce lidí. Ale rozhodnutí jít do toho je na každém z vás.

KONTAKT
info@ocistadocista.cz
menu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram