Očista těla i ducha přírodní cestou
košík
klara zilova

Prošla jsem si tím, čím ty právě teď, mohu ti pomoci. Ráda budu tvým rádcem při očistě organismu. Neboj se zeptat.

I já jsem měla spoustu zdravotních problémů, táhnoucích se několik let. Histaminová intolerance. Dráždivý tračník. Bolesti hlavy. Silné menstruační bolesti. Únava. Tetanie. Toxoplasmosa. Bolest kloubů při změně počasí. I na mě už toho bylo víc než dost. Do toho 2 malé děti a dům v rekonstrukci. Až jsem si jednoho dne řekla dost. A začala s tím něco dělat. Stejně jako ty, právě teď.
V minulosti jsem vždy pracovala s lidmi a snažila jsem se pro ně udělat maximum. A tento můj skrytý talent bych ráda využila právě teď. Vždycky jsem se ptala sama sebe, co bych mohla dělat, aby mě to naplňovalo? A pomoc lidem byla pokaždé jedna z prvních odpovědí. Vše nejdříve pořádně prostuduji. Poté vyzkouším sama na sobě. A až poté jsem schopná s tím jít ven. Směrem k tobě.

O očistě a hladovění jsem se dověděla už dávno. Tenkrát jsem tomu nepřikládala žádný význam. Byl to můj strýc, trpící rakovinou, který si takto pomohl k uzdravení. Nechápala jsem, jakto, že nejí? Vždyť si tím může ublížit. Ano. Reagovala jsem úplně stejně, jako budou reagovat povětšinou teď lidé kolem tebe. A stejně jako můj strýc, tak i ty, se nesmíš nechat zastrašit.

Chceš se i ty uzdravit? Budu moc ráda, když se ke mně přidáš. Snad ti tato stránka pomůže. Snažila jsem se ji udělat srozumitelně, aby ti byla co nejvíc nápomocná v cestě za zdravějším já.
o-me-a-zdravi

Proč očista dočista

Očista organismu mi pomohla tak hodně, že jsem se nemohla nepodělit o své zkušenosti a chtěla bych, aby se o tom dozvědělo co nejvíce lidí. Ale rozhodnutí jít do toho je na každém z vás.

KONTAKT
info@ocistadocista.cz
menu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram