Očista těla i ducha přírodní cestou
košík

Můj příběh

Představte si, že by se skromný život nepovažoval za chybu.

Ahoj,

chtěla bych ti tady sepsat trochu můj příběh. Aby jsi se mohl více vžít do tohoto procesu uzdravení. Který i já každý den praktikuji.

Na začátek bych ráda napsala, že OČISTA organismu, kterou tady doporučuji, je vhodná skoro opravdu pro všechny.

Nicméně vždy, se poraď se svým lékařem, pokud bereš léky, či máš už nějakou nemoc. Správný lékař by ti měl umět poradit.

Začala bych asi tím, že jsem celých 33 let žila asi jako většina obyvatel této planety. Oslavy, večírky, stresy v práci, doma, ve škole … prostě klasika. Jenže když si na bolest hlavy vezmeš prášek, místo toho aby ses víc napil vody a šel si lehnout. Nebo když máš teplotu, tak si zase vezmeš prášek, místo toho, aby jsi si dál zábal, mírně studenou sprchu, nebo to šel prostě vypotit. Když máš splín, sáhneš po sycené limče s kokakolovou příchutí a pralinkách. Nebo když je ti naopak dobře, dáš si deci vína a brambůrky k tomu. No. Prostě, když si “užíváš života” a držíš se hesla, že “tělo má jít do hrobu zhuntované”, protože se prostě nejsi schopen těchto věcí vzdát nebo chtít začít žít jinak, přemýšlet jinak. Pak přijde zlom. Kdy se tělo ozve. Může to být malý a nebo někdy opravdu velký vykřičník. Zkrátka někdy člověk začne konat pozdě. Ale nemusí tomu tak být. Můžeš stejně jako já, konečně začít s tím něco dělat. Nikdy není ani brzo a ani pozdě. Jen to chce udělat ten správný krok a NEBÁT SE!

“Nemoc je brána jako výborná MARKETINGOVÁ příležitost.”

LÉČBA PŮSTEM – francouzský dokument, 2012 – youtube

Když jsem slyšela poprvé o této očistě. Měla jsem za sebou koronavirus. Byl to říjen 2020. Přišla jsem o čich a chuť a nikdy se mi nevrátil na 100% zpět. Dost mě to štvalo. Cítila jsem se unavená. A tehdy jsem narazila na internetu právě na Očistu od paní MUDr. Partykové. Zaujalo mě to na tolik, že jsem si objednala knížku. A začetla se. Hned na začátku, někdy v Listopadu, jsem začala držet 24 hodinová lačnění každý týden. 24 hodin (u mě od soboty od večera do neděle do večera) jsem pila jen vodu. Kojeneckou. Začátky byly těžké. Protože mozek je síla. Bolela mě hlava. Byla jsem unavená a pociťovala jsem hlad a chlad. Ale postupem času jsem si na to navykla a bylo to jen lepší a lepší.

Na začátku Ledna 2021 jsem začala s OČISTOU v její plné kráse. Strach, že by něco mohlo bolet či mi nějak ublížit jsem nepociťovala. Nepřipouštěla jsem si to. Proč taky? Dělám to přece pro to, aby mi to, stejně jako milionům dalších lidí na světe, pomohlo. Hned po 3 týdnech první části očisty, tedy klystýrech, jsem se cítila naprosto skvěle. Nechápala jsem, byla jsem najednou lehčí. Cítila jsem se velký příval energie. Začala jsem lačnit 36 hodin. A vynechala jsem ze svého jídelníčku kávu. Tohle byl velmi důležitý krok. Protože najednou při lačnění nebyla ta silná bolest hlavy. Nebyla taková únava. A následující dny bez kávy, vlastně do dnešního dne, se cítím daleko lépe. Lépe spím, hlavně usínám skoro jako malá, během vteřiny, což u mě nebylo zvykem. Cítím se moc dobře.

Přidala jsem na seznam pravidelný pohyb. Procházky nejsou až takový problém, jelikož mám malou dcerku, takže jsem vzala kočárek a vyrazila. K tomu jsem si řekla, že by bylo také fajn trochu silového cvičení s vlastní váhou. Tak jsem si našla na internetu videa a cvičím doma. Tak 3x týdně, pokud děti dají. A protože jsem přestala jíst maso, beru vitamín B12 a kolagen, pro podporu imunity vitamín D a kvůli tetanii hořčík a vápník. Jinak se snažím lékům vyhýbat jako čert kříži. Dokonce, když mě nedávno chytla záda, protože jsem to prostě přepískla, jak se říká, pomohla mi přírodní hřejivá náplast, protažení a odpočinek. Čtyři dny a problém byl pryč.

“Poslouchej své tělo. To je totiž tvůj nejlepší rádce.”

Střeva byla taková pohodička. Pak přišel na řadu česnek. Tohle byla pro mě první silná očista, kdy jsem opravdu cítila, že se něco děje. Mám s žaludkem problémy od puberty. Před 7mi lety mi byla zjištěna histaminová intolerance. Což je druh alergie na jídlo, kdy histamin je obsažen úplně ve všech potravinách. Někde méně, někde více. Takže konečně jsem sice věděla, proč mě 15 let bolí břicho, ale vůbec jsem nevěděla, co teď s tím. Mám 2 krásné děti a vždy, když jsem byla těhotná, tak se histamin upravil, ale samozřejmě se to vrátilo po nějaké době zase jako bumerang. A člověk začíná znova. Není to nic příjemného a kdo tento druh alergie má, určitě mi dá zapravdu. Do toho jsem 2x v životě prodělala toxoplasmosu a brala skoro 2x rok v kuse antibiotika. Což mému tělu a zažívání taky nepřidalo. A aby toho nebylo málo, trpím tetanií, což je nedostatek hořčíku a vápníku v těle a projevuje se to hlavně při fyzické námaze, či stresu a také při pití alkoholu. Křečemi. Moje máma by mi řekla. Holka, napiš tam raději, co nemáš. To bude rychlejší. Ale co naplat. Už je to tak. Prostě byly stále nějaké problémy. A nemoci se mi taky zrovna třikrát nevyhýbali. Hlavně tedy po druhém těhotenství. To jsem byla na hromadě snad každý měsíc.

Takže česnek byla síla. Ale to jsem čekala. Pak přišel na řadu bobkový list. Poprvé veganská strava. Bylo to zajímavé. Vývar z bobkového listu mi chutnal. Zlom nastal při úplňku. Tři dny před tím jsem pila jen čerstvý mošt z jablek a jedla jablka. Tím, že jsem už měla za sebou 36 hodinové lačnění, se to dalo zvládnout. Proto velmi doporučuji s lačněním začít co nejdříve. No a pak ten slavný úplněk a očista jater. Wow. Mohla jsme to čekat. Myslím, že po tak hojné dávce léků, kterou jsem v minulosti spolykala, jsem mohla být vlastně za reakci, která nastala, ráda. V noci, kdy se uvolňoval balvan jako blázen z mých jater, jsem měla zimnici. Pocit na zvracení a byla jsem šíleně unavená. Pak jsem to zaspala. A ráno jsem byla schopná sníst jen 3 lžičky kaše na snídaní. Připadala jsem si, jako bych měla chřipku. Bolelo mě tělo. Cítila jsem se unaveně a pak, po nějaké době, jsem začala chodit na záchod. To, co se ze mě vše vyčistilo ti tady popisovat nebudu. Ale bylo to opravdu něco. Po třetí návštěvě toalety jsem najednou pocítila neskutečnou úlevu. A od následujícího dne jsem měla tolik energie. Že bych ji mohla rozdávat. NAPROSTÁ DOKONALOST. A víš co? Čich i chuť je zpět. Z 80% se to najednou vrátilo. Po takové době. Paráda.

Pacient: ” Ne, děkuji pane doktore, já dám raději přednost symptomům své nemoci, než vedlejším příznakům vámi nabízených léků.”

Protáhla jsem si začátek očisty ledvin o pár dní. Museli jsem sehnat melouny v zimě. Melouny jsou fajn, týden jíte melouny a černý chleba a pořád jen chodíte na záchod. Jakožto histaminik bych z melounu zešílela. Ale mně to vůbec nevadilo. Chápeš to? Já taky ne. Ale je to úžasný pocit.

Pak přichází na řadu očista lymfatických cest. Ta mi vyhovovala. Hlad jsem nějak nepociťovala a konečně jsem si mohla po tolika letech dát citrusy. Protože stejně jako meloun, jsou i citrusy dost zásadní problém u histaminové intolerance.

Co jsem hodně ve svém životě už v minulosti změnila, je nejen to, co jím, ale i to, co si na sebe napatlám. V čem třeba peru prádlo. Co si oblékám. Kde nakupuji a jak. Čím a kým se v životě obklopuji. Ale o tom zase příště. Vraťme se zpět k tomu, proč tady jsme. K očistě. K vyléčení organismu.

Chceš se uzdravit nebo léčit?

Co vám lékaři neřeknou – MUDr. Ludmila Eleková (25. 4. 2017) – youtube

Nakonec si ještě během cca 3 týdnů vyčistíš cévy. Odvar z kopru, medu a kozlíku lékařského je chuťové dobrý. Jíš vegetariánskou stravu po celou dobu, vyhneš se alkoholu, cigaretám, kávě. Dáš se do klidu a najednou se pobereš, jako já. Najednou některé věci ti přijdou naprosto legrační. Můj postoj k životu se vcelku hodně změnil. Dokážu si lépe užít okamžik přítomnosti. Je to skvělá zkušenost. Tyto očisty mě letos čekají ještě 3. Další rok 2 a to se chystám už i na 10 denní hladovění. A nakonec za 3 roky bych chtěla zvládnout hladovět 21 dní. V tomhle období se už změní i genetické vybavení organismu. A dojde k přepsání informací v těle. Z hlediska zdraví. Znova se narodím. Bude to jízda.

Dneska, když tohle píšu, mám před první 3 denní hladovkou a těším se na to. Moc. Nikdy by mě to nenapadlo, že bych mohla něco takového cítit, ale je to tak. Člověk si na dobré věci lehce navykne. 🙂 Když tohle vyléčilo opravdu chronicky nemocné pacienty, desetitisíce lidí v Rusku, Německu, USA. Proč ne nás. Mě a tebe. Tak pojďme na to.

Budu moc ráda, když se ke mně přidáš.

S láskou.

Klára

5/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Proč očista dočista

Očista organismu mi pomohla tak hodně, že jsem se nemohla nepodělit o své zkušenosti a chtěla bych, aby se o tom dozvědělo co nejvíce lidí. Ale rozhodnutí jít do toho je na každém z vás.

KONTAKT
info@ocistadocista.cz
menu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram