Očista těla i ducha přírodní cestou
košík

Jarní očista organismu

Fenomén dnešní doby.

Ale je to dobře. Jelikož mi vždy šlo o zdravé tělo, jak zvenčí, tak také zevnitř. Jsem moc ráda, že se lidé jednou za čas snaží pro své tělo něco udělat. Jen si říkám, k čemu to pak je, když pijí například detoxikační čaje, snaží se měsíc jíst “zdravě” a třeba nepijí měsíc alkohol. Když po skončení a odzvonění určité doby, se hurá vrátí do starých zajetých kolejí?!

Podle toho, co už vím, a podle toho, co už mám za sebou, jsem přesvědčena, že takhle si lidé spíše ubližují, než by si tím měli pomoci. Bohužel. Nebudeme přece chodit kolem horké kaše a mazat si med kolem hu… :-), a řekneme si to pěkně narovinu. Pokud celý život pro sebe nic neděláš, a čekáš, že za měsíc se vše otočí o 180°, tak tě zklamu, ale někdo to říct musí, NEOTOČÍ.

Ale jelikož nebývá u mě zvykem, že bych byla posel špatných zpráv, mám pro tebe řešení. Dá se to zvládnout, dá se s tím něco dělat. Jde se odnaučit být závislý na cigaretách, na alkoholu, či na jídle. Teď si možná říkáš, co to znamená být závislý na jídle. Přesně to, jak je to napsáno. Lidstvo je dnes rozmlsané a plácá páté přes deváté. A to, že při stresu, či naopak dobré náladě, sáhneme po něčem nezdravém, je odraz toho, že bez mlsání (podle tvého gusta), se takřka nikdo dnes neobejde. Učíme to malé děti. Cpeme se od hlavy k patě nezdravými jídly, a říkáme si, že civilizační choroby jsou určitě příčinou pouze znečištěného ovzduší, sedavé práce, nedostatku spánku … ano, i to má samozřejmě vliv na to, jak se budeme za pár let, možná dříve, cítit. Ale tak, jako je u dietologů apelováno stále, tak i já ti tohle budu asi hodně často podsouvat, STRAVA, hlavně tedy její SLOŽENÍ, je a může za to, jak se dnes cítíme. Jak na tom jsme zdravotně. A co s námi bude v nejbližších letech. Můžeme to ale změnit. Můžeme se od toho všeho vyčistit.

Dokonce jde tělo vyčistit takřka ÚPLNĚ. Jen to bude chtít ČAS, ODVAHU, PÍLI a NEBÁT SE.

ČAS bude jeden z důležitých faktorů OČISTY organismu. Pokud čekáš, že se stane zázrak za pár dní, tak nestane. Ale jednou ano. Otázkou je, jak moc jsi tzv. hřešil. Pokud už nějakou dobu se snažíš jíst zdravě, cvičíš, nebo se jinak více méně hýbeš, mohu ti slíbit, že za půl roku ucítíš obrovskou změnu. Tvé tělo omládne. Zbavíš se toxinů, pocítíš příval energie. Pokud jsi celoživotně, jako já, jedl spíše zdravě, hýbeš se co to okolnosti a například děti dovolí. Pak stejně jako já ucítíš tento stav za cca 3 měsíce. Je to úžasný pocit a přála bych ho každému jednomu z vás. Ale i ty, co jsi ještě nezačal, ano, i ty, to můžeš změnit. Jen ten výsledek bude trvat třeba rok. Ale co je rok, když víš, že po skončení, už budeš jen a jen zdravý. A plný energie. Rok uteče jako voda. Věř mi.

ODVAHA. Bez té to nepůjde. Protože se změníš, k lepšímu, ale tvé okolí s tím nebude muset souhlasit. Setkáš se, tak jako vždy a u všeho, když děláš věci jinak než ostatní, s nepochopením. Může to dokonce být nejbližší člověk, který tě bude chtít svést zpět na trnitou cestu, byť “jednodušší”. Ono nikdy nic, co ozdravuje do hloubky, není lehké. Jistě. To taky netvrdím. Ale jde to zvládnout. Zvládli to 70 leté babičky a dědečkové. Zvládli to silní kuřáci. Zvládneš to taky. Protože chceteš.

PÍLE bude potřeba. Možná ještě víc dopodrobna řečeno, bude potřeba preciznost a dělat věci přesně tak, jak ti řeknu, ani trochu jinak. Přesně krok po kroku tě povedu, za lepším a zdravějším JÁ.

NEBÁT SE, strach. Ten je náš největší nepřítel. Vždy byl. Ať už se jedná o OČISTU organismu. Nebo jde o to, něco říct, udělat, neudělat. Prostě se bojíme. Máme strach někoho zklamat. Máme strach, že nebudeme moc dobří. Máme strach, že nás někdo odsoudí. Proč? Tím si přece vůbec nepomůžeme. Naopak. Tímhle si akorát přiděláváme vrásky a ostatním je to úplně jedno. Je důležité se prostě a jednoduše nadechnout, zodpovědět si otázku, CHCI BÝT KONEČNĚ OPRAVDU ZDRAVÝ?, a potom klinout na tento odkaz, kde tě povedu krok za krokem k vysněnému cíli.

POJĎME SI KONEČNĚ OPRAVDU VYČISTIT TĚLO, ALE I MYSL.

S láskou. Klára

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Proč očista dočista

Očista organismu mi pomohla tak hodně, že jsem se nemohla nepodělit o své zkušenosti a chtěla bych, aby se o tom dozvědělo co nejvíce lidí. Ale rozhodnutí jít do toho je na každém z vás.

KONTAKT
info@ocistadocista.cz
menu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram