Očista těla i ducha přírodní cestou
košík

Boj s dysbakteriemií

Dysbakteriemie vzniká při častém užívání mléka a celkově mléčných výrobků, léků a kynutého těsta. Zažívací trakt je díky tomu zamořen bakteriemi typu – stafylokok, kvasinky a konidie. Tyto bakterie se živí krví a do našeho těla vylučují jedy a toxiny, které působí problémy v našem těle.

Toto jsou pouze doporučení, vždy se prosím poraď se svým lékařem. Nikdy tento boj s dysbakteriemií nedělej samostatně, je potřeba 7mi krokovou očistu dělat postupně krok za krokem, jak je uvedeno zde na stránkách.

Tento boj můžeme vyhrát, avšak nebude to úplně příjemné. Každý den ráno ihned po probuzení si na lačný žaludek dej stroužek česneku. A pak také 2 hodiny po posledním jídle večer.

!Česnek nezajídej, ani nezapíjej!

Půl hodiny až hodinu poté vypij jednu polévkovou lžíci jablečného octa s vodou. Jablečný ocet ti v zažívacím traktu vytvoří optimální hladinu pH. Pro obnovu sliznice žaludku a střeva je dobré si ráno nachystat ovesný odvar a to takto:

  • Hrst ovesných zrn promyjeme, necháme usušit a následně umeleme. 2 polévkové lžíce nasypeme do termosky a zalijeme 0,5 L vařící vodou. Poté necháme odstát 4 hodiny a pijeme v průběhu celého dne

Takto budeme postupovat po dobu 7-14 dní. To, že se naše tělo zbavilo bakterií, poznáme tak, že vymizí nadýmání po jídle. Pokud se u tebe v průběhu této očisty objeví pálení jícnu, či nepříjemný pocit v žaludku, vše je v pořádku. Znamená to, že tvuj žaludek a jícen jsou více zanedbané. Taktéž se může objevit bušení srdce.

Po ukončení tohoto „boje“ se můžeš vrhnout na Očistu kloubů.

Moje doporučení

Mohou přijít pocity na zvracení, je dobré sečkat do doby odříhnutí, v zápětí se ti ihned uleví. Doporučuji začít menšími stroužky česneku. A pravý český česnek má daleko větší grády 🙂

~ Klára
5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Proč očista dočista

Očista organismu mi pomohla tak hodně, že jsem se nemohla nepodělit o své zkušenosti a chtěla bych, aby se o tom dozvědělo co nejvíce lidí. Ale rozhodnutí jít do toho je na každém z vás.

KONTAKT
info@ocistadocista.cz
menu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram